REKLAMA
Aktualności
2018-02-19
Straż Miejska w Nakle nad Notecią ...
2018-02-19
Mistrzowska forma Bartosza Bonina ...
2018-02-19
Jak zabezpieczyć ogród? Sprawdź ...
2018-02-19
„Zimowe Pomysły w Dębowie” ...
2018-02-19
Zakaz handlu to fikcja? Sprawdź ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Mrocza. Zapraszamy drużyny do udziału w I Halowych Zawodach MDP

Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Mroczy uprzejmie informuję, że pierwsze Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych odbędą się w połowie ferii zimowych, tj. 17 lutego 2018 roku (sobota) o godz. 1100 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Mroczy. Zawody mają charakter towarzyski w formule otwartej (mogą startować drużyny spoza gminy/powiatu/województwa). W turnieju biorą udział drużyny dziewcząt, chłopców oraz drużyny mieszane (dziewczęta i chłopcy) zaliczane do klasyfikacji chłopców. Prawo startu mają zawodnicy w wieku 10-16 lat. Drużyna składa się z 5 osób. Jednostka może wystawić więcej niż jedną drużynę. Turniej składa się z jednej, stosunkowo prostej konkurencji, której szczegółowe zasady zostaną zaprezentowane przed zawodami. Poza tym wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkurencji oraz zawodów znajdują się w Regulaminie (poniżej). Sprzęt niezbędny o przeprowadzenia turnieju zapewnia organizator.
Harmonogram zawodów przedstawia się następująco:
• godz. 10.30 - przyjazd drużyn MDP,
• godz. 11.00 - otwarcie zawodów,
• godz. 11.15 - odprawa i instruktaż drużyn startujących,
• godz. 11.30 - przeprowadzenie konkurencji,
• godz. 13.00 - podsumowanie zawodów oraz wręczenie dyplomów i medali.
W związku z powyższym zapraszamy drużyny do zgłaszania chęci uczestnictwa na druku zgłoszenia (poniżej). Skan zgłoszenia należy przesłać mailowo na adres pawel@psp.naklo.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 lutego 2018r., a oryginał zgłoszenia dostarczyć w dniu zawodów do sekretariatu zawodów. Proszę pamiętać, iż zgodnie z Regulaminem zawodnicy startują w obuwiu halowym, należy zatem zabrać takowe obuwie na przebranie.
W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt z Wiceprezesem Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Mroczy - Pawłem Przybylskim pod nr tel. 793 585 998.
 
Tomasz Kokoszewski - Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Mroczy

Regulamin zawodów - do pobrania

Druk zgłoszeniowy - do pobrania