REKLAMA
Aktualności
2018-01-21
Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka ...
2018-01-21
Tego jeszcze nie było! Premiera ...
2018-01-20
Dzień Babci i Dziadka w Liszkówku ...
2018-01-20
II liga - Wygrana Womix NTS Trójka ...
2018-01-20
Dziesięć par świętowało swój Jubileusz ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Złote Gody - medale dla par małżeńskich

Złote Gody - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Zgodne i dobre małżeństwo, to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, szacunek i tolerancję.

Dzisiaj, 13 stycznia 2018 roku w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Nakle nad Notecią miała miejsce wyjątkowa uroczystość – wręczenie medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie".

Słowa uznania pod adresem Jubilatów oraz aktu dekoracji dokonał burmistrz miasta i gminy Nakło nad Notecią - Sławomir Napierała w asyście kierownika USC - Magdaleny Dankowskiej.

Medale, życzenia, kwiaty i upominki otrzymali następujący małżonkowie obchodzący jubileusz 50- lecia pożycia małżeńskiego:

- Helena i Edmund Michalscy z Ślesina;

- Jadwiga i Jan Wdowiak z Występu;

- Zofia i Stanisław Wrońscy z Nakła nad Notecią

Po części oficjalnej dostojni Jubilaci zostali zaproszeni przez burmistrza na wspólny toast oraz miłą chwilę wspomnień.

tekst: Tadeusz Sobol

zdjęcia: Zbigniew Kubisz

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.