REKLAMA
Aktualności
2018-02-19
Straż Miejska w Nakle nad Notecią ...
2018-02-19
Mistrzowska forma Bartosza Bonina ...
2018-02-19
Jak zabezpieczyć ogród? Sprawdź ...
2018-02-19
„Zimowe Pomysły w Dębowie” ...
2018-02-19
Zakaz handlu to fikcja? Sprawdź ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Pasowanie na przedszkolaka w ‘Wesołej Piątce” w Nakle nad Notecią

14 listopada 2017 roku był niezwykłym dniem w Wesołej Piątce. Dzieci, które we wrześniu rozpoczęły edukację przedszkolną miały swój pierwszy publiczny występ. Podczas uroczystości, Misiaczki zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Na „przedszkolakowym egzaminie” dzieci popisały się umiejętnościami tanecznymi, recytatorskimi, wokalnymi, aktorskimi oraz matematycznymi. Oklaskom i wzruszeniom nie było końca.
Po części artystycznej Pani Dyrektor Mariola Kloska dokonała uroczystego aktu pasowania. Po złożeniu przyrzeczenia, dzieci otrzymały dyplomy, misiowe ordery, kolorowe parasolki oraz kuferki pełne słodkich niespodzianek.
Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, którego główną atrakcją był misiaczkowy, płonący tort. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil!​
 
tekst: Przedszkole "Wesoła Piątka" w Nakle nad Notecią
zdjęcia: Dariusz Górzyński

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.