REKLAMA
Aktualności
2018-02-19
Straż Miejska w Nakle nad Notecią ...
2018-02-19
Mistrzowska forma Bartosza Bonina ...
2018-02-19
Jak zabezpieczyć ogród? Sprawdź ...
2018-02-19
„Zimowe Pomysły w Dębowie” ...
2018-02-19
Zakaz handlu to fikcja? Sprawdź ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Floriany 2017 zdobyte! Brawo OSP Górki Zagajne

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów zakończył się wielkim sukcesem dla jednostki z Gminy Kcynia OSP Górki Zagajne. Właśnie dotarła do naszej redakcji ta wspaniała wiadomość, że nasi strażacy wracają ze statuetką “Floriany 2017”.

Druhowie z OSP Górki Zagajne znaleźli się w ścisłej 57 nominowanych jednostek do zwycięstwa. Zwycięzcy  I edycji Konkursu FLORIANY poznaliśmy 4 maja 2017 r. na Gali Finałowej, która odbyła się w Karolinie, siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” z udziałem naszych strażaków.

Nasi strażacy nagrodzeni zostali w kategorii “Aktywowanie seniorów i współpraca pokoleń” , inicjatywa: Mało nas do pieczenia chleba – projekt realizowany przez OSP z partnerami

To wspaniała wiadomość i najlepszy prezent dla druhów z okazji Dnia Strażaka. Brawo Druhowie!

Głównym przesłaniem konkursu FLORIANY jest inspirowanie, prezentowanie oraz premiowanie działań na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa, edukacji w dziedzinie niesienia pomocy i eliminowania zagrożeń, podnoszenia jakości życia, integracji oraz rozwoju lokalnych środowisk i przeciwdziałania wykluczeniu.

Konkurs adresowany jest głównie do ochotniczych straży pożarnych, które wspólnie z samorządami, lokalnymi środowiskami, organizacjami, instytucjami oraz pracodawcami i przedsiębiorcami realizują rozmaite przedsięwzięcia oraz projekty służące mieszkańcom na terenie ich działania.

tekst. Robert Koniec

źródło: http://floriany.zosprp.pl/

fot. OSP Górki Zagajne

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.