REKLAMA
Aktualności
2017-11-22
Strażacy powiatu lipnowskiego ...
2017-11-22
Profesjonalna plantacja marihuany ...
2017-11-22
Spotkanie z ratownikiem medycznym ...
2017-11-22
Tadeusz Nowakowski – wystawa ...
2017-11-22
Kujawsko-Pomorska Halowa Liga ...
Nakło
Informator miejski
Sport
Miasto muzyki
Kontakt
Polecamy
Muzeum Powstanie

MuzeumAktualności

Floriany 2017 zdobyte! Brawo OSP Górki Zagajne

Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów zakończył się wielkim sukcesem dla jednostki z Gminy Kcynia OSP Górki Zagajne. Właśnie dotarła do naszej redakcji ta wspaniała wiadomość, że nasi strażacy wracają ze statuetką “Floriany 2017”.

Druhowie z OSP Górki Zagajne znaleźli się w ścisłej 57 nominowanych jednostek do zwycięstwa. Zwycięzcy  I edycji Konkursu FLORIANY poznaliśmy 4 maja 2017 r. na Gali Finałowej, która odbyła się w Karolinie, siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” z udziałem naszych strażaków.

Nasi strażacy nagrodzeni zostali w kategorii “Aktywowanie seniorów i współpraca pokoleń” , inicjatywa: Mało nas do pieczenia chleba – projekt realizowany przez OSP z partnerami

To wspaniała wiadomość i najlepszy prezent dla druhów z okazji Dnia Strażaka. Brawo Druhowie!

Głównym przesłaniem konkursu FLORIANY jest inspirowanie, prezentowanie oraz premiowanie działań na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa, edukacji w dziedzinie niesienia pomocy i eliminowania zagrożeń, podnoszenia jakości życia, integracji oraz rozwoju lokalnych środowisk i przeciwdziałania wykluczeniu.

Konkurs adresowany jest głównie do ochotniczych straży pożarnych, które wspólnie z samorządami, lokalnymi środowiskami, organizacjami, instytucjami oraz pracodawcami i przedsiębiorcami realizują rozmaite przedsięwzięcia oraz projekty służące mieszkańcom na terenie ich działania.

tekst. Robert Koniec

źródło: http://floriany.zosprp.pl/

fot. OSP Górki Zagajne

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Bez zgody - tylko do użytku prywatnego.